Víkendový kemp červen 2020 | Fotoreportáž

Wing Tsun Slezsko

Víkendový kemp červen 2020 | Fotoreportáž

Po několikerém posunutí termínu jsme se po kovidové pauze minulý víkend 12. - 14. 6. 2020 konečně dočkali tradičního Víkendového kempu našich škol. Sešli jsme se již tradičně v areálu TJ Slavoj Jeseník v Jeseníku nad Odrou.
„Wing Tsun vždy bylo, je a musí být absolutně funkčním bojovým systémem. Pro to bylo stvořeno. Tak to je, jsem o tom naprosto přesvědčen, a tak ho chci učit i své žáky. Jedna z prvních důležitých věcí, kterou musí každý žák pochopit je strategie a taktika boje našeho systému. Víkendovku jsme proto využili pro nácvik tří jejich klíčových částí.
1. Přijetí boje – schopnost účinně a včas reagovat na počátek agrese
2. Orientace v boji na velmi blízkou vzdálenost – schopnost rychlých intuitivních reakcí na vývoj a změny v bojovém střetu
3. Ukončení boje – schopnost rychlého převzetí bojové iniciativy vedoucí ke kontrole agresora
Po dvanácti hodinách můžu říct, že účastníci na sobě hodně zapracovali a výsledek je znát.“ Petr Walaski | hlavní trenér

Všichni zájemci z řad úplných začátečníků i pokročilých bojovníků jsou zváni na následující Letní kemp, který se bude konat 10. 8. - 16. 8. 2020 opět v Jeseníku nad Odrou. V případě zájmu se ozvěte mailem na adresu info@wingtsunslezsko.cz, případně volejte na číslo 608 727 718.