× Wing Tsun O nás Školy Naše kurzy Děti Články Aktuality Členská sekce
Loading...

Ondřej Michejda

Ondrej Michejda

Ondra se v bojových uměních pohybuje přes 10 let.

V začátcích se intenzivně věnoval bojovému umění aikido. Po pár letech od tréninku aikido upustil a jeho směrem se pak staly bojové systémy Wing Tsun a Escrima organizace EWTO (Evropská Wing Tsun Organizace). Vzhledem ke své píli a talentu, se velmi rychle stal asistentem trenéra jak třinecké školy Wing Tsun, tak i následně Wing Tsun škol Český Těšín a Ostrava.

V organizaci EWTO Ondra dosáhl všech žákovských stupňů a připravoval se na zkoušky na 1. HG stupeň (první vyšší stupeň EWTO), když se poprvé potkal se Sifu Zdeňkem Kobrlem. Ten ho svým uměním a pojetím Wing Tsun a Ecrima natolik nadchl a přesvědčil, že se rozhodl po letech opustit organizaci EWTO a následovat svého tréninkového partnera Petra Walaského do rodiny organizace HKWTA (Hong Kong Wing Tsun Asociace). Dnes je trenérem ve školách Wing Tsun Slezsko.

Ondra je velmi schopný profesionál i v oboru IT technologií a ve Wing Tsun Slezsko má na starosti taktéž správu webových stránek a dalších záležitostí spojených s informačními technologiemi.