× Wing Tsun O nás Školy Naše kurzy Děti Články Aktuality Členská sekce
Loading...

Sebeobrana Ženy

Kurz sebeobrany je jednoduchý a přímý, propracovaný tak, že k aplikaci není zapotřebí velké síly ani fyzické kondice. Přesto efektivní a komplexní jelikož je založený na prvcích z Wing Tsun, Wrestlingu, Kickboxu a Grapplingu. Proto je vhodný pro ženy jakéhokoli vzrůstu či postavy nebo věku. V kurzu Vás postupně připravíme jak konfliktům předcházet a řešit je. V pestrých tréninkových nácvicích postupně připravíme jak vaše tělo tak i psychiku.

Pravidelné skupinové lekce

Forma je u nás základní a nejvíce využívaná. Skupinová výuka je vhodná pro všechny studenty, kterým vyhovují pravidelné termíny tréninků, kolektiv lidí, se kterými si může zacvičit, vyměnit zkušenosti či se vzájemně motivovat. Individuální přístup k jednotlivci, je i přes větší počet žáků zajištěn přítomností učitele s dostatečným počtem instruktorů, kteří na výuku dohlížejí.

Lekce pro jednotlivce

Nejvíce progresivní forma výuky. Hlavní důvody, proč si studenti volí tento typ výuky je soustředěnost učitele pouze na jednoho studenta, individuální plán výuky a také flexibilita v termínech cvičení. Osobní lekce jsou vhodné i pro studenty, kteří z různých důvodů nezvládají výuku v kolektivu. Do této skupiny například patří oběti násilných trestných činů, lidé s nižším sebevědomím, zdravotním postižením apod.

Mám zájem