× Wing Tsun O nás Školy Naše kurzy Děti Články Aktuality Členská sekce
Loading...

Wing Tsun Junior

Malá výška, nízká hmotnost, málo fyzické síly, mnohdy nízké sebevědomí a prakticky žádné životní zkušenosti. Zkrátka ne zrovna ideální předpoklady pro úspěšnou obranu v případě násilného jednání. I přes tento deficit musíme udělat maximum pro to, abychom dětem dali šanci ve chvíli, kdy veškerá prevence selže, a dítě se dostane do situace ohrožení, jakým je například únos nebo typicky školní šikana.

Petr Walaski, garant projektu Wing Tsun Junior


V klubech Wing Tsun Junior pomáháme rodičům efektivně utvářet a rozvíjet praktické návyky našich dětí v oblastech jejich osobní bezpečnosti.

Děti se u nás naučí, jak mohou úspěšně čelit například únosu, obtěžování cizími lidmi, šikany, kyberšikany či jiným druhům násilí se kterým se mohou setkat v reálném světě, ale i na internetu.

Druhým, neměně podstatným cílem naší práce je správný fyzický rozvoj dítěte, stejně tak utváření jeho charakterových a osobnostních vlastností. Chceme, aby z dětí vyrostli sebevědomí a vyrovnaní lidé, kteří budou schopni postarat se v krizových situacích nejen sami o sebe, ale i o druhé, pokud jejich pomoc budou potřebovat.

Rámcový obsah výuky:

Tematické články:

Děti učím: „Nezastavuj se! Stojíš-li, ihned odejdi!“
Nezbytnost situačních her

Přihlaste své dítě

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Slezské sdružení prevence kriminality, z.s. k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.