× Wing Tsun O nás Školy Naše kurzy Děti Články Aktuality Členská sekce
Loading...

Sebeobrana Wing Tsun

Umět se ubránit, ovládat bojové umění, stát se mistrem nebo se zkrátka jen smysluplně hýbat či zhubnout. Každý člověk, který k nám přichází má svou vlastní motivaci, možnosti i cíle. Vyberte si jakou formou výuky chcete svých cílů dosáhnout, a pustíme se do toho.

Pravidelné skupinové lekce

Forma je u nás základní a nejvíce využívaná. Skupinová výuka je vhodná pro všechny studenty, kterým vyhovují pravidelné termíny tréninků, kolektiv lidí, se kterými si může zacvičit, vyměnit zkušenosti či se vzájemně motivovat. Individuální přístup k jednotlivci, je i přes větší počet žáků zajištěn přítomností učitele s dostatečným počtem instruktorů, kteří na výuku dohlížejí.

Lekce pro jednotlivce

Nejvíce progresivní forma výuky. Hlavní důvody, proč si studenti volí tento typ výuky je soustředěnost učitele pouze na jednoho studenta, individuální plán výuky a také flexibilita v termínech cvičení. Osobní lekce jsou vhodné i pro studenty, kteří z různých důvodů nezvládají výuku v kolektivu. Do této skupiny například patří oběti násilných trestných činů, lidé s nižším sebevědomím, zdravotním postižením apod.

Lekce v malé skupině

Forma výuky kombinuje výhody obou předchozích forem. Počet studentů na lekci je maximálně šest. Studenti využívají vysoce individuální přístup ze strany učitele, ale i výhod skupinové dynamiky, motivace a někdy také přátelské rivality. Malá skupina umožňuje vytvoření individuálního plánu a flexibilitu v termínech výuky, a proto studenti rychleji postupují ve výuce a rychleji dosahují svých cílů.

Mám zájem